15 kwietnia 2018

Karmy dla psów z chorobą wątroby

Podobnie, jak ludzie cierpiący na choroby wątroby, tak i nasi pupile, cierpiący na podobne schorzenie, wymagają specjalistycznej opieki i diety. Właśnie dlatego, z myślą o cierpiących na problemy z wątrobą czworonogach stworzono wiele produktów i karm, które mają wprowadzać pozytywne zmiany w ich sposobie żywienia.

Hill’s Canine

Karmą, która doskonale nadaje się dla dojrzałych psów jest Hill’s Canine. Jest to jedzenie o suchej konsystencji, które wspiera funkcjonowanie wątroby naszego psa. Grupa weterynarzy i dietetyków, którzy pracowali nad formułą Hill’s Canine doskonale zdawała sobie sprawę, jak ważna jest wątroba dla funkcjonowania całego organizmu. To właśnie ona odpowiada za produkcję żółci, niezbędnej w procesach trawiennych. Bez niej, żadne substancje i wartości odżywcze, nie mogłyby skutecznie wchłaniać się w organizmie Twojego psa. Karma Hill’s Canine o potwierdzonym laboratoryjne składzie, zawiera w sobie grupę witami, pozwalających chronić wątrobę Twojego psa i zmniejszyć proces utleniania, dzięki czmu uszkodzenia tego narządu nie będą się pogłębiać. Zawarte w Hill’s Canine kwasy tłuszczowe z grupy omega 3 i 6 poprawią odporność zwierzaka, dzięki czemu znacznie poprawi się komfort życia i jego samopoczucie. W Hill’s Canine znajduje się także L-karnityna, a więc składnik odpowiedzialny za zachowanie odpowiedniego metabolizmu tłuszczowego w wątrobie. Ograniczona jest za to ilość białka, które stanowi główną przyczynę obciążenia wątroby pupila. Hill’s Canine, łączy więc w sobie kompozycję znakomitych dla zdrowia psa wartości oraz świetny smak.

Royal Canin Hepatic

Royal Canin Hepatic to kolejny produkt godny uwagi, który weterynarze polecają dla czworonogów, cierpiących na problemy z wątrobą lub jej niewydolnością. Ta weterynaryjna karma o formule, stworzonej z najwyższą starannością, wspiera działanie mechanizmów regeneracyjnych wątroby, dzięki czemu stosowanie jej może znacząco wpłynąć na zachowanie i samopoczucie naszego pupila. Nie zabraknie oczywiście niezbędnej dawki wartości odżywczych, które pozwolą pupilowi funkcjonować prawidłowo i aktywnie przez cały dzień.