15 maja 2018

Karmy dla psów Rinti

Niemiecka firma Finnern powstała w 1983 roku i jest niezwykle znanym producentem karm i przysmaków dla zwierząt. Jej pierwszymi markami były Rinti i Schmusy. Firma specjalizuje się w produkcji tzw. mokrych karm, do których uważnie dobiera najlepsze składniki. Zespół dietetyków żywieniowych opracowuje swoje receptury tak, aby produkty mogły zaspokoić specyficzne wymagania psów. Karma jest zróżnicowana i można dobierać ją ze względu na wiek, tryb życia psa, czy kłopoty trawienne i alergiczne.

RintiSensible – wołowina i ryż

      Jest to karma mokra, przeznaczona dla psów o wrażliwym układzie trawiennym oraz dla psów cierpiących na alergie pokarmowe. Każdy z wariantów karmy RintiSensible opiera się na jednym źródle białka zwierzęcego. Nie zawiera dodatkowych zbóż i warzyw, oprócz tych wymienionych w składzie. Mięso pochodzi z Nowej Zelandii i jest 100% naturalne i najlepszej jakości. Karma wzbogacona jest błonnikiem wydłuża proces trawienia, co prowadzi do lepszego przyswajania składników odżywczych zawartych w pokarmie.

Rinti Filet z kurczakiem i szynką w galarecie

      Karma ta to przede wszystkim kawałeczki filetu z kurczaka w delikatnej, przejrzystej galaretce, z surowców najwyższej jakości. Składniki karmy są lekkostrawne – idealne dla wrażliwych psich brzuszków. Rinti filet przechowywany jest w niezwykle wygodnym opakowaniu, zachowującym świeżość. Karma ta stanowi wyjątkowe przeżycie dla psiego podniebienia.

RintiBio z sercami drobiowymi

      Jest to karma bazująca na mięsie ekologicznym, bez dodatku zbóż, soi, barwników, konserwantów i sztucznych barwników, z gwarancją austriackiej jakości. Mięso pochodzi z hodowli odpowiadającej wymaganiom zwierząt, gdzie stosuje się biologiczne wyżywienie, bez sztucznych nawozów, pestycydów, hormonów i antybiotyków.